کاری که ما انجام میدهیم:


ما تیمی از تحلیلگران حرفه ای در بازارهای مالی هستیم که با برخی از بزرگترین ارائه دهندگان داده های مالی در جهان همکاری داریم.

هدف اصلی ما در این مجموعه دادن آگاهی لازم و کافی برای فعالیت شما در بازارهای مالی است.

ما تمامی سایت های معتبر بازارهای مالی را تحت نظر میگیریم و تاثیر گذارترین مطالب در بازارهای مالی را در اختیار شما قرار میدهیم.

ما تمام این اطلاعات را با ایده های تجاری  خودمان تفسیر می کنیم. ما این کار را از طریق متخصصین، با تجربه بالای ده سال فعالیت درخشان در بازارهای مالی ، انجام میدهیم.

ما شما را برای تغییر بزرگ بعدی سنتیمنت بازار، آماده می کنیم تا هنگام دیدن آن بتوانید آنرا تشخیص داده و واکنش سریعی نسبت به سایر معاملگران نشان دهید.

 کاربران ما به جای اینکه با حرکات ناگهانی بازار غافلگیر شوند ، آنها را درک می کنند و از آنها سود کسب میکنند.

ما به شما کمک می کنیم تا دریابید که کدام اخبار در حال جابجایی قیمت است و کدام اخبار غیرضروری است و باید نادیده گرفته شود.

ما همچنین سخت تلاش می کنیم تا اخبار مهم و تاثیر گذار بازارهای مالی  را سریعتر از هر سرویس جهانی دیگری، از طریق صدای صوتی در اختیار مشترکین قرار دهیم.

اگر قصد دارید بازارهای مالی را جابجا کنید، میتوانید از سریعترین ترمینال خبری دنیا به زبان فارسی استفاده کنید.
 


   چگونه با ما کار کنید!

همه مطالب کاربردی در سرویس ویژه ما وجود دارد. برای دسترسی به سرویس های ویژه ما میبایست اشتراک ماهیانه  تهیه بفرمایید.

در سرویس ویژه چه خدماتی دریافت میکنید؟ هر روز سنتیمنت غالب بازار را برای نشست معاملاتی بعدی، برای شما اعلام میکنیم. این اطلاعات به شما کمک میکند تا قویترین ارز را برای خرید و ضعیفترین ارز را برای فروش انتخاب کنید.


 با دریافت خدمات ویژه، میتوانید متوجه شوید  چه نوع خبری باعث تغییر احساسات و سنتیمنت بازار میشود،از این طریق شما میتوانید میزان حرکت ارز ها و شاخص ها را به راحتی پیش بینی کنید.در سرویس ویژه ما، خبرها و اتفاقاتی که باعث جابجایی قیمت میشوند از طریق صدای گوینده که برای شما بصورت زنده پخش میشود را در سریعترین زمان به اطلاعتان میرسانیم. صدای زنده خبری به شما این امکان را میدهد تا به سرعت، معاملاتی که میتواند تحت تاثیر سنتیمنت بازار قرار بگیرند را سریع مدیریت کنید.

در خدمات ویژه، امکان دسترسی به جامع ترین و معروفترین آکادمی آموزشی دنیا با جلوه های بصری و بیانی بسیار ساده و محیطی کاربر پسند و دوبله فارسی را خواهید داشت.

همچنین کاربردی ترین آموزش های بروز بازار های مالی (آموزش تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادین، تحلیل سنتیمنتال و تحلیل بین بازاری) که توسط تیم ما تهیه و تولید شده را دریافت خواهید کرد.

در این سرویس ویژه، ما وبینارهای معروفترین و بزرگترین اساتید بزرگ بازارهای مالی را بصورت دوبله فارسی در اختیارتان قرار میدهیم.


دانشگاه X فارکس

در دانشگاه فارکس، ما به کمک شما خواهیم آمد تا در کنار هم، بیاموزید چگونه در اولین سال حضورتان در بازارهای مالی،کسب درآمد کنید.

 بله، من آماده ام تا اصولی وارد بازارهای مالی شوم 
مسیر مبتدی تا حرفه ای اینجاست

معامله گران مبتدی میتوانند از مقاطع پیش دبستان تا فارغ التحصیلی از دانشگاه، تمامی مهارت های لازم برای کسب سود را، اصولی و صحیح و به طرز کاربردی فرا بگیرند، تا بتوانند تجربه پانزده ساله اساتید ما را در چند سال کسب کنند.

بهبود مهارت های معامله گری

دانشگاه ما مکانی است تا معامله گران با تجربه، مهارت های خاص خودشان را تیز کنند تا تجربیات خود را در مسیر درست استفاده و از این بازار بطور اصولی، کسب سود کنند. در این دانشگاه دید شما در بازارهای مالی گسترده تر خواهد شد.

دریافت مدرک

شما با عبور از هر مقطع، مدرک آن را دریافت خواهید کرد و رتبه و درجه ای را در پروفایل و حساب کاربری خود اضافه خواهید نمود. رتبه شما نشان دهنده میزان مهارتتان در بازارهای مالی هست.

مکانی که فارکس هرگز آرام نمیگیرد

شما برای کسب و کار در بازارهای مالی نیاز به صرف زمان و بکار گیری مهارت هایتان در شرایط درست بازار دارید، بعد از فارغ التحصیلی از بازار فارکس، ما هر روز جلسات مشاوره تحلیلی را برایتان برگزار میکنیم و همواره همراه شما خواهیم بود.

تعهد ما ایجاد فرصت هایی برای رشد حرفه ای شماست.

ما پیشرفته ترین روش ها و ابزارهای آموزشی را با طیف گسترده ای از منابع اطلاعاتی مهم، برای کسب مهارت و علم و آگاهی شما بکار گرفته ایم.

متد پیشرفته آموزشی که مطالب را در کسری از زمان از حافظه کوتاه مدت مستقیما به حافظه بلند مدت شما انتقال میدهد. در این روش آموزشی شما مجبور به آموختن هستید، و این آموخته ها علم شما را هم راستا با تجربه شما افزایش خواهد داد.

در این مکان آموزشی، شما مجبور به یادگرفتن هستید.
ارزش های اصلی ما
چشم انداز

  ما می خواهیم کاربران ما

دید روشنی در مورد بازار

داشته باشند.

نوآوری

ما هرگز تلاشمان را
برای یافتن راه های پیشرفت بیشتر 
متوقف نمی کنیم.

کار تیمی

ما معتقدیم که کار تیمی

مسیر دسترسی به موفقیت را کوتاه خواهد کرد.

شفاف سازی

ما می خواهیم شرایط شفاف و صادقانه ای را برای
معامله گران خرد فراهم کنیم.

بروز رسانی
 
ما بروزترین اخبار، اتفاقات، تحلیل ها وآموزش ها را در اختیارتان قرار میدهیم.

بازخورد

ما برای یافتن راه های موفق تر

به پیشنهادات کاربران

ارزش میدهیم.


از خدمات آنلاین ما استفاده کنید

پشتیبانی 24ساعته

پوشش کامل وبینارهای برترین اساتید جهان 
در بازارهای مالی
سام سیدان

متخصص شناسایی نواحی عرضه و تقاضا

استیو نایسون

پدر کندل شناسی جهان

اد پونسی

تحلیلگر فاندامنتال شبکه  بلومبرگ

جان مورفی

تحلیلگر بین بازاری