جوبایدن رییس جمهور منتخب ایالات متحده در سخنرانی خود گفت
جوبایدن رییس جمهور منتخب ایالات متحده در سخنرانی خود گفت: من نمی توانم وعده دهم که در 100 روز اول ویروس کووید 19 خاتمه می یابد ، اما دوره بیماری می تواند تغییر دهد. برای قرار دادن منابع در محل توزیع واکسن کروناویروس ، این ماه به اقدام فوری نیاز داریم. برای تأمین اعتبار برای باقی مانده توزیع ، سال آینده به اقدامات بیشتری از كنگره احتیاج است. همچنین برای تأمین کامل توزیع واکسن در تمام گوشه های کشور به کنگره ایالات متحده نیاز داریم. بسته کمکی دو حزبی در کنگره فقط یک شروع است.


جوبایدن رییس جمهور منتخب ایالات متحده در سخنرانی خود گفت:

من نمی توانم وعده دهم که در 100 روز اول ویروس کووید 19 خاتمه می یابد ، اما دوره بیماری می تواند تغییر دهد.

برای قرار دادن منابع در محل توزیع واکسن کروناویروس ، این ماه به اقدام فوری نیاز داریم.

برای تأمین اعتبار برای باقی مانده توزیع ، سال آینده به اقدامات بیشتری از كنگره احتیاج است. همچنین برای تأمین کامل توزیع واکسن در تمام گوشه های کشور به کنگره ایالات متحده نیاز داریم.

بسته کمکی دو حزبی در کنگره فقط یک شروع است. 

رهبر اکثریت سنای ایالات متحده مک کانل در ارتباط با لایحه کمکی مقابله با کووید
رهبر اکثریت سنای ایالات متحده مک کانل در ارتباط با لایحه کمکی مقابله با کووید: طرفدار تصویب یک بسته کمکی پایه جهت مقابله با کووید هستم بدون مقررات بدهی ها و کمک های دولتی و محلی که می تواند موجب اختلاف بین قانونگذاران شود. به تلاش خود برروی لایحه کمکی و مصرفی ادامه می دهیم. بدون تصویب یک لایحه کمکی تعطیلی کنگره برای تعطیلات کریسمس نمی تواند رخ دهد.