نگاهی به فضای بازار

 نگاهی به فضای بازار:

در نشست معاملاتی اروپا سنتیمنت بازار مبهم است به طوریکه که شاخص های آسیا اقیانوسیه مثبت هستن اما از سطوح بالای خود فاصله گرفتن، نرخ های بازدهی قوی و دارایی های ایمن مبهم عمل می کنند.


در فضای فارکس بعد از شروع مثبت اولیه شاخص های آسیا، ارزهای کالایی از سطوح بالای خود دور شدن.

شاخص دلار در ادامه حرکات نزولی خود به دنبال تست نرخ ۹۲ هست و این به نفع یورو و پوند شده تا یورو دلار مجدد به بالای نرخ ۱.۱۹۰۰ برسه.


در نشست معاملاتی امروز انتظار می‌ره شاخص دلار در کانون توجهات باشه.

امروز و در نشست آمریکای شمالی شاخصGDP آمریکا منتشر میشه و امشب نیز گزارش آخرین نشست کمیته بازار آزاد فدرال رزرو خواهیم داشت.

تحلیل ویژه روزانه
حال با وجود ۳ واکسن از جمله یک واکسن مناسب برای کشورهای در حال توسعه فضای ریسک‌پذیری همچنان ادامه دارد و سهام به طور کلی در سطوح بالا قرار دارد و ارزهای کالایی در حال افزایش هستند، این در حالی است که ین ژاپن و فرانک سوئیس ریزش کردند. برخلاف عملکرد اخیر دلار آمریکا به عنوان دارایی امن این بار این دلار آمریکا بود که از بهبود شرایط بازار بهره برد افزایش شاخص دلار ممکن است به دلیل عملکرد عالی ایالات متحده در شاخص های اولیه مدیران خرید در روز گذشته باشد. این شاخص‌های ایالات متحده در ماه نوامبر هر دو بسیار بهتر از حد انتظار بودند در حالی که انتظار می‌رفت هردو سقوط کنند اما روند صعودی داشتند مخصوصاً PMI تولیدی افزایش شدیدی داشت. از سوی دیگر مولفه اشتغالPMI بخش خدمات با ۵.۵ امتیاز افزایش به عدد ۵۸.۶ رسید و این رکورد بالایی است و این نشانه خوبی برای داده های حقوق و دستمزد در ماه نوامبر خواهد بود.