چشم انداز رویدادهای امروز بازارهای فارکس: داده های اشتغال، مذاکرات برگزیت و کنفرانس سران اروپا در کانون توجهات قرار دارد.
تمرکز امروز بازار اروپا به روی کنفرانس ناظرانECBبرای هرگونه بحث بیشتر در مورد قدرت یورو و نگرانی های تورم معطوف خواهد بود

تمرکز امروز بازار اروپا به روی کنفرانس ناظرانECBبرای هرگونه بحث بیشتر در مورد قدرت یورو و نگرانی های تورم معطوف خواهد بود.

در عکس زیر لیستی از سخنرانان کنفرانس امروز آورده شده است:


با شروع جلسه ی معاملاتی نیویورک اطلاعات مربوط به اشتغال ایالات متحده براساس پردازشگرADPبرای ماه سپتامبر منتشر خواهد شدهمانطور که در تحلیل ویژه روزانه اشاره شد، با نگاه به داده های تاریخی مشخص بود که رابطه بین این دو شاخص(NFP-ADP)کاملا همگرا نیست و گاهی اوقات میتواند تفاوت فاحشی داشته باشد علیرغم این واقعیت انتظارات بازار مسلما به روی مهمترین معیارهای اشتغال در روز جمعه خواهد بودهرگونه مقیاس انحراف بزرگ در داده های امروزADPمیتواند انتظارات سرمایه گذاران رو تحت تاثیر قرار دهد.

ما همچنین جدیدترین دادهای هفتگی نفت خام رو داریم که در جلسه معاملاتی نیویورک منتشر خواهد شد. باتوجه به افت بزرگ داده APIممکن است توجه بیشتر سرمایه گذران به روی انتشار داده امروز باشد


بزرگترین واکنش احتمالی نفت خام همراه با افزایش نگرانی های عرضه ی نفت از لیبی میتواند فشار بیشتری رو به روی نفت وارد کند.


تحلیل ویژه روزانه
خلاصه بازار در ۳۰ سپتامبر اولین مناظره به اصطلاح ریاست جمهوری را دیدیم، که ظاهراً شامل فریاد و توهین ترامپ علیه معاون بایدن و مجری کارنابلد بود. در حالیکه بحث زیادی در مورد سیاست صورت نگرفت. حتی فاکس نیوز مجبور شد اعتراف کند که عملکرد بایدن، حملات قبلی ترامپ به قدرت ذهنی و توانایی شناختی بایدن را بی اثر کرد. طبق نظرسنجی CNN , به نظر نمیرسد این مناظره به طور چشمگیری بر آرا قبلی رای دهندگان و برداشت کلی آنها از دو نامزد انتخاباتی تاثیرگذار باشد. اما در ادامه گفته شد که احتمال رای دادن به بایدن ۳۲٪ بیشتر از ترامپ با ۱۱٪ است. از اینرو پیروزی بایدن محتملتر به نظر میرسد. که به نظر میرسد باعث مثبت شدن بازار سهام و سنتیمنت بازار خواهد شد. تاثیر این موضوع بر دلار قابل بحث است. یک سناریوی ریسک پذیر دلار ضعیفتری را نشان میدهد ، اما یک دولت قابل اعتماد و باثبات تر میتواند احساسات را نسبت به دلار تقویت کند.