نگاهی به فضای بازار:

سنتیمنت بازار کمی مبهم به نظر میرسه به طوری که درفضای سهام حرکات نزولی نسبی رو شاهد هستیم اما در فضای فارکس با ورود به نشست معاملاتی اروپا آنتی پودین ها پیشتاز هستند از طرفی شاخصVix کمی صعودی هستش اگرچه که ارزهای بتا تحت حمایت و دارایی‌های ایمن تحت فشار هستن،نرخ های بازدهی در سطوح پایین قرار دارن.

گفته میشه که واگرایی در فضای فارکس و سایر بازارها مربوط به قدرت رنمینبی هست(پول رایج چین)که بیشتر داره نشون میده که بانک خلق چین داره اجازه میده که در این سطوح رنمینبی بیشتر تقویت بشه همچنین با توجه به اینکه انتظار میره دولت بایدن تمایل کمتری به سمت تعرفه ها و تنش های تجاری داشته باشه و در نظرسنجی ها هم پیشتاز هست به همین دلیل این می‌تونه برای رنمینبی مثبت باشه. بر همین اساس در حال حاضر در فضای فارکس آنتی پودین ها پیشتاز هستند اگر چه که حرکات قیمتی نسبتاً محدود هست و بیشتر حالت رنج داره.

با توجه به اینکه در تقویم اقتصادی امروز تقریباً شاخص های اقتصادی مهمی به غیر از داده های اشتغال کانادا وجود نداره به نظر میرسه که پرایس اکشن نسبتا محدود باقی بمونه و بیشتر فاکتورهای تکنیکالی دخیل باشند با این حال انتظار میره که هرگونه خبر در ارتباط با برکسیت و یا محرک های اقتصادی ایالات متحده محرک بازار باشه.

تحلیل ویژه روزانه
مناظره بایدن- هریس دو نکته برجسته در این مناظره به چشم میخورد ۱) مگسی به مدت ۲ دقیقه و ۳ ثانیه روی سر پنس نشست ، به نظر میرسد پنس عفونت چشم دارد که بسیاری از مردم ادعا میکنند از علائم کووید۱۹ است اما در واقع یک مورد نادر است. به نقل از نیویورک تایمز، هربار که از پنس سوال سختی پرسیده شد ، موضوع را تغییر داد و مانند ترامپ هفته گذشته، از گفتن اینکه اگر در انتخابات شکست بخورند چه خواهند کرد، طفره رفت. بیسابقه است که دولت ایالات متحده ازر تضمین انتقال مسالمت آمیز قدرت امتناع ورزد.