وضعیت بازارها در آستانه شروع انتخابات ایالات متحده
در نشست معاملاتی اروپا و پیش از بازگشایی بورس نقدینگی و در آستانه شروع انتخابات ایالات متحده سنتیمنت بازار با احتیاط مثبت است. فیوچرز شاخص های اصلی سهام ایالات متحده به همراه شاخصDAX آلمان در قلمرو سبز قرار دارند. بسیاری از موسسات مالی بر این باور هستند که پیروزی قاطع دموکراتها به معنای بهبود سنتیمنت،صعود شاخص های سهام بویژه برای اروپا و تضعیف دلار خواهد بود اما اگر جمهوری‌خواهان برنده انتخابات باشند انتظار تقویت دلار و نزول شاخص های سهام را دارند و درصورتیکه کار انتخابات به دیوان عالی کشانده شود و با افزایش شرایط نامطمئن انتظار نزول سنگین شاخص های سهام ایالات متحده وجود دارد.

در نشست معاملاتی اروپا و پیش از بازگشایی بورس نقدینگی و در آستانه شروع انتخابات ایالات متحده سنتیمنت بازار با احتیاط مثبت است.

فیوچرز شاخص های اصلی سهام ایالات متحده به همراه شاخصDAX آلمان در قلمرو سبز قرار دارند.


بسیاری از موسسات مالی بر این باور هستند که پیروزی قاطع دموکراتها به معنای بهبود سنتیمنت،صعود شاخص های سهام بویژه برای اروپا و تضعیف دلار خواهد بود اما اگر جمهوری‌خواهان برنده انتخابات باشند انتظار تقویت دلار و نزول شاخص های سهام را دارند و درصورتیکه کار انتخابات به دیوان عالی کشانده شود و با افزایش شرایط نامطمئن انتظار نزول سنگین شاخص های سهام ایالات متحده وجود دارد.

گزارش درآمد زایی فصل سوم شرکت آرامکو سعودی
گزارش درآمد زایی فصل سوم شرکت آرامکو سعودی: درآمد خالص ۱۱.۸ میلیارد دلار(کاهش ۴۴.۶٪ در مقیاس سالیانه) سود سهام دلاری ۱۸.۷۵ میلیارد دلار برای فصل دوم این شرکت می گوید نشانه های اولیه از بهبودی در فصل سوم با توجه به بهبود فعالیت های اقتصادی مشاهده می شود اما جریانات مخالف همچنان در بازار انرژی وجود دارند.