آخرین تحولات برگزیت
به روز رسانی جدید از تحولات برکسیت: به گزارشی از پولیتیکو و به نقل از یک مقام رسمی دولت انگلستان: متاسفانه به آن اندازه که امیدواری وجود داشت در طول مذاکرات شدت یافته پیشرفت حاصل نشده است. نیاز داریم تا اتحادیه اروپا واقع بینانه تر باشد. پولیتیکو همچنین می گوید گروه هماهنگی پارلمان اروپا قصد دارد اواخر این هفته در ارتباط با یک جدول زمانی ممکن جدید که نیاز به راه حل خلاقانه در آن وجود دارد نشست برگزار کند. وزیر محیط زیست انگلستان نیز تاکید کرده است که این کشور از یک رویکرد منطقی در ارتباط با موضوعات مهم از جمله شیلات استقبال می کند.

به روز رسانی جدید از تحولات برکسیت:


به گزارشی از پولیتیکو و به نقل از یک مقام رسمی دولت انگلستان:

متاسفانه به آن اندازه که امیدواری وجود داشت در طول مذاکرات شدت یافته پیشرفت حاصل نشده است.

نیاز داریم تا اتحادیه اروپا واقع بینانه تر باشد.پولیتیکو همچنین می گوید گروه هماهنگی پارلمان اروپا قصد دارد اواخر این هفته در ارتباط با یک جدول زمانی ممکن جدید که نیاز به راه حل خلاقانه در آن وجود دارد نشست برگزار کند.


وزیر محیط زیست انگلستان نیز تاکید کرده است که این کشور از یک رویکرد منطقی در ارتباط با موضوعات مهم از جمله شیلات استقبال می کند.

جو بایدن 46مین رئیس جمهور منتخب ایالات متحده
هر دو کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده ادعا می شود که برنده انتخابات هستند! یکی خود را برنده انتخابات می داند و دیگری را CNN به عنوان برنده نهایی معرفی می کند. دقایقی پیش CNN اعلام کرد جو بایدن انتخابات را برد.