پیش بینی های گلدمن ساکس
موسسه گلدمن ساکس با روی کار آمدن دولت جو بایدن پیش بینی می کند نرخ برابری دلار ین طی ۱۲ ماه آتی به عدد ۱۰۰ برسد ( در حال حاضر در حوالی نرخ ۱۰۳.۶ معامله می شود) همچنین انتظار دارد تقویت یورو در برابر دلار طی ۱۲ ماه آتی به عدد ۱.۲۵ دلار برسد.( در حال حاضر حوالی ۱.۱۸۹ دلار معامله می شود

موسسه گلدمن ساکس با روی کار آمدن دولت جو بایدن پیش بینی می کند نرخ برابری دلار ین طی ۱۲ ماه آتی به عدد ۱۰۰ برسد ( در حال حاضر در حوالی نرخ ۱۰۳.۶ معامله می شود)


همچنین انتظار دارد تقویت یورو در برابر دلار طی ۱۲ ماه آتی به عدد ۱.۲۵ دلار برسد.( در حال حاضر حوالی ۱.۱۸۹ دلار معامله می شود)

آخرین تحولات برگزیت
به روز رسانی جدید از تحولات برکسیت: به گزارشی از پولیتیکو و به نقل از یک مقام رسمی دولت انگلستان: متاسفانه به آن اندازه که امیدواری وجود داشت در طول مذاکرات شدت یافته پیشرفت حاصل نشده است. نیاز داریم تا اتحادیه اروپا واقع بینانه تر باشد. پولیتیکو همچنین می گوید گروه هماهنگی پارلمان اروپا قصد دارد اواخر این هفته در ارتباط با یک جدول زمانی ممکن جدید که نیاز به راه حل خلاقانه در آن وجود دارد نشست برگزار کند. وزیر محیط زیست انگلستان نیز تاکید کرده است که این کشور از یک رویکرد منطقی در ارتباط با موضوعات مهم از جمله شیلات استقبال می کند.