دموکراتها در حال تغییر اهداف در لایحه کمکی هستند
رهبر اکثریت سنای ایالات متحده میچ مک کانل در اظهار نظری تازه پیرامون لایحه کمکی مقابله با کووید۱۹ می گوید دموکراتها در حال تغییر اهداف در این لایحه کمکی هستند اما همچنان به دنبال راهی رو به جلو در این ارتباط هستیم. در واکنش به این اظهار نظر مک کانل برخی حرکات نزولی در فیوچرز شاخص های اصلی سهام ایالات متحده مشاهده شد.

رهبر اکثریت سنای ایالات متحده میچ مک کانل در اظهار نظری تازه پیرامون لایحه کمکی مقابله با کووید۱۹ می گوید دموکراتها در حال تغییر اهداف در این لایحه کمکی هستند اما همچنان به دنبال راهی رو به جلو در این ارتباط هستیم.در واکنش به این اظهار نظر مک کانل برخی حرکات نزولی در فیوچرز شاخص های اصلی سهام ایالات متحده مشاهده شد.

جوبایدن رییس جمهور منتخب ایالات متحده در سخنرانی خود گفت
جوبایدن رییس جمهور منتخب ایالات متحده در سخنرانی خود گفت: من نمی توانم وعده دهم که در 100 روز اول ویروس کووید 19 خاتمه می یابد ، اما دوره بیماری می تواند تغییر دهد. برای قرار دادن منابع در محل توزیع واکسن کروناویروس ، این ماه به اقدام فوری نیاز داریم. برای تأمین اعتبار برای باقی مانده توزیع ، سال آینده به اقدامات بیشتری از كنگره احتیاج است. همچنین برای تأمین کامل توزیع واکسن در تمام گوشه های کشور به کنگره ایالات متحده نیاز داریم. بسته کمکی دو حزبی در کنگره فقط یک شروع است.