نظرات چارلز ایوانز رئیس فدرال رزرو شیکاگو
چیزی که بیشتر از همه من را متعجب کرده این است که ایالات متحده قادر بوده است تا به ۹۰٪ از اقتصاد پیش از بحران همه گیری بازگردد. ضروری است تا سیاست های انبساطی را برای سالها با توجه به تورم پایین حفظ کرد. برای سالها تورم پایین تر از ۲٪ حرکت خواهد کرد. با فرض حمایت مالی بیشتر و واکسن انتظار می رود بیکاری تا انتهای سال به ۵.۵٪ نزول کند. انتظار می رود نرخ بیکاری شاید تا انتهای سال به ۷٪ نزول کند‌. چشم انداز ما به طور حداقل ۵۰۰ بیلیون دلار و یا شاید ۱ تریلیون دلار حمایت مالی بیشتر را متصور است.

چیزی که بیشتر از همه من را متعجب کرده این است که ایالات متحده قادر بوده است تا به ۹۰٪ از اقتصاد پیش از بحران همه گیری بازگردد.

ضروری است تا سیاست های انبساطی را برای سالها با توجه به تورم پایین حفظ کرد.

برای سالها تورم پایین تر از ۲٪ حرکت خواهد کرد.

با فرض حمایت مالی بیشتر و واکسن انتظار می رود بیکاری تا انتهای سال به ۵.۵٪ نزول کند.

انتظار می رود نرخ بیکاری شاید تا انتهای سال به ۷٪ نزول کند‌.

چشم انداز ما به طور حداقل ۵۰۰ بیلیون دلار و یا شاید ۱ تریلیون دلار حمایت مالی بیشتر را متصور است.

تقویت ارزش یورو باید از نزدیک رصد شود.
از اعضای بانک مرکزی اروپاPanetta: با انحراف قابل توجه نزولی مواجه هستیم و شرایط قدرتمندی وجود دارد که عملکرد واکنش بانک مرکزی اروپا نا متقارن شود. تقویت ارزش یورو باید از نزدیک رصد شود. تقویت پایدار یورو منجر به سفت و سخت شدن ناخواسته شرایط مالی شده است و برخی از سیاست های پولی انبساطی که توسط اقداماتECB ایجاد شده را جبران می کند. سیاست های اقتصاد کلان باید بالاتر از سیاست های پولی و مالی مکمل باقی بمانند. سیاست های بانک مرکزی اروپا نتایج چشمگیری داشته است اما با این وجود چشم اندازی که با آن مواجه هستیم رضایت بخش نیست. تورم همچنان به طور ناخوشایندی زیر هدف ما قرار دارد.